آقای آبگرمکن آقای آبگرمکن .

آقای آبگرمکن

آموزش تعمیر آبگرمکن برقی

اطلاعاتی درباره سرویس و تعمیر آبگرمکن برقی

از آنجاکه آبگرمکن برقی در زمان استفاده، گازهای سمی مانند گاز کربن مونوکسید تولید نمی‌کند و به دلیل طول عمر بالاتر آن نسبت به آبگرمکن‌های دیگر، محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. آگاهی از تعمیر آبگرمکن برقی دیواری و مخزنی از جمله درخواست‌هایی است که بین مصرف‌کنندگان و تعمیرکاران بسیار رایج است. تعمیر آبگرمکن برقی نیاز به استفاده از تعمیرکار متخصصی دارد.

مشکلات رایجی که در تعمیر آبگرمکن‌ معمولا به وجود می‌آیند مانند: گرم‌نکردن آب، صداهای زیاد دستگاه، خراب‌شدن المنت، ترموستات و ... نیاز به دانش عیب‌یابی و تعمیر آبگرمکن برقی دارد. به طور مثال، گاهی به دلیل عدم نصب صحیح ترموستات آبگرمکن برقی مشکلاتی در آن ایجاد می‌شود که در این صورت ممکن است نیاز به تعویض ترموستات آبگرمکن برقی خود داشته باشید.

ما در این مقاله قصد داریم شما را با ساختار آبگرمکن برقی و نکاتی درباره نگهداری و سرویس آن به شما ارائه کنیم. همراه ما باشید.

 


برچسب: تعمیر آبگرمکن برقی دیواری، تعمیر آبگرمکن برقی مخزنی، تعویض ترموستات آبگرمکن برقی، آموزش تعمیر آبگرمکن برقی، قیمت تعمیر آبگرمکن برقی، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۰۹:۴۸ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

تعمیر آبگرمکن دیواری با کمترین هزینه

 

تعمیر آبگرمکن دیواری نسبت به سایر آبگرمکن ها اپیدمی تر شده، دلیلش هم روشن است. هرچه تکنولوژی قطعات پیشرفته تر می شود، دستگاه ها کوچک تر می شوند. به همین منظور تعمیر آبگرمکن دیواری بیشتر درخواست می شود زیرا کمتر خانه ای همچنان از آبگرمکن های قدیمی و بزرگ استفاده می کند. تعمیر آبگرمکن دیواری همچون سایر فعالیت های فنی، نیاز به یک متخصص دارد تا نسبت به اجزای آن آشنا باشد.

در ادامه چگونگی و روش تعمیر آبگرمکن دیواری برایتان شرح داده شده تا چنانچه با دستگاه فوق آشنا هستید، تعمیر آن را هم فرا بگیرید.

آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری​

● داغ نبودن آب​

بزرگترین مشکلی که مصرف کننده را مجبور به تعمیر آبگرمکن می کند، داغ نشدن آب است. چنانچه با این مشکل رو به رو شدید، فورا درخواست تعمیرکار نکنید. اول می بایست برق و گاز آبگرمکن بررسی شود. چنانچه یکی از این دو (یا هردو) قطع هستند، آن ها را وصل کنید. به همین سادگی شما می توانید مجددا از آب داغ استفاده نموده و نیاز نیست هزینه تعمیر آبگرمکن دیواری را متقبل شوید.

 

برچسب: آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری، هزینه تعمیر آبگرمکن دیواری، روش تعمیر آبگرمکن دیواری، قیمت تعمیر آبگرمکن دیواری، تعمیرات آبگرمکن دیواری،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۴:۲۹ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

آموزش هواگیری آبگرمکن در ۱۰ مرحله

 

بسیاری از خانه‌ها برای تامین آب گرم و سیستم گرمایشی از آبگرمکن استفاده می‌کنند. اگر شما هم از آبگرمکن استفاده می‌کنید، آموزش هواگیری آبگرمکن خیلی به کارتان می‌آید. چون همه آبگرمکن‌ها هر چندوقت یکبار به هواگیری نیاز دارند. شما می‌توانید با استفاده از آموزش هواگیری آبگرمکن خودتان این کار را انحام دهید و دیگر نیازی به تعمیرکار نخواهید داشت. آموزش هواگیری آبگرمکن کار ساده‌ای است و یادگیری آن نیاز به تخصص فنی ندارد. قبل از اینکه وارد آموزش هواگیری آبگرمکن بشویم بهتر است بدانیم آبگرمکن هرچندوقت یکبار به هواگیری نیاز دارد.​

اگر درون آبگرمکن هوا وجود داشته باشد، بازده عملکرد دستگاه پایین می‌آید و ممکن است باعث تشکیل رسوب درون آن بشود.  اگر می‌خواهید سیستم گرمایشی منزل یا محل کارتان به خوبی کار کند، لازم است که آبگرمکن خود را  حداقل دو بار در سال هواگیری کنید. هواگیری آبگرمکن هوای موجود درون آن و رسوب تشکیل شده در مخزن آبگرمکن را از بین می‌برد. ما برایتان آموزش هواگیری آبگرمکن دیواری و آموزش هواگیری آبگرمکن مخزنی و انواع دیگر را در ادامه فراهم کرده‌ایم.

 

 

برچسب: آموزش هواگیری آبگرمکن دیواری، آموزش هواگیری آبگرمکن برقی، آموزش هواگیری آبگرمکن گازی، آموزش هواگیری آبگرمکن مخزنی، آموزش تصویری هواگیری آبگرمکن،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۹:۰۸ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

آموزش نصب آبگرمکن دیواری

نکاتی درباره طریقه نصب آبگرمکن دیواری


نصب، نگهداری و رعایت نکات ایمنی برای بسیاری از وسایل، معنای پررنگ‌تری پیدا می‌کند، مخصوصا اگر آن وسیله آبگرمکن باشد. آبگرمکن یکی از ضروری‌ترین وسایل و البته با ریسک‌ترین آن است. آبگرمکن‌ها معمولا از حالت مخزن‌دار قدیمی تبدیل به آبگرمکن‌های دیواری شده‌اند. با نصب آبگرمکن دیواری فضای کمتری در خانه‌ها اشغال می‌شود و دیگر نیازی به گرم‌کردن آب درون مخزن نیست.

به همین دلیل برای استفاده از آبگرمکن‌های دیواری، نیاز است که نکات ایمنی و یکسری اصول و ضوابط نصب آبگرمکن دیواری را بدانیم.


برچسب: آموزش نصب آبگرمکن دیواری، طریقه نصب آبگرمکن دیواری، نصب آبگرمکن دیواری برقی، نحوه نصب آبگرمکن دیواری، قیمت نصب آبگرمکن دیواری،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۵۶:۰۴ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

راهنمای نصب آبگرمکن ایستاده

باید ها و نباید های طریقه نصب آبگرمکن​

از آنجا که آبگرمکن یکی از ضروری‌ترین وسایل خانه هست، نصب و نگهداری آن هم از اهمیت بالایی برخوردار است. اما سوال اینجاست، آیا بدون استفاده از نصاب و تعمیرکار می‌توان نصب آبگرمکن ایستاده را انجام داد؟ از کجا باید شروع کنیم؟ البته بهتر است بدانید نصب آبگرمکن مانند باقی وسایل برقی و گازی، نیاز به رعایت نکات بسیار مهم و دانش تخصصی دارد که رعایت‌کردن آنها به ایمنی و سلامت دستگاه کمک می‌کند.

آبگرمکن از آن دسته وسایلی است که هر خللی در عملکرد آن ایجاد شود، باعث ناراحتی و آزردگی اعضاء خانواده می‌شود.

اما اگر با تعمیرات و نصب آبگرمکن گازی ایستاده آشنایی دارید با خواندن این مقاله با جزئیات و نکات نصب آبگرمکن ایستاده آشنا خواهید شد، پس در ادامه مقاله همراه ما باشید.

 


برچسب: نصب آبگرمکن گازی ایستاده، نصب آبگرمکن برقی ایستاده، قیمت نصب آبگرمکن ایستاده، طریقه نصب آبگرمکن ایستاده، هزینه نصب آبگرمکن ایستاده،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۳:۳۸ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

نصب آبگرمکن برقی به ساده ترین روش

نصب آبگرمکن برقی ، یکی از ساده ترین و بی درد سر ترین نصب هاییست که بشر تا به حال به خود دیده! یک دستگاه از پیش آماده شده را بر می دارید و طبق دستور العمل، نصب آبگرمکن برقی را پیش می برید. فقط یکسری نکات وجود دارد که حین نصب آبگرمکن برقی باید به آن توجه نمایید. پس از آن، شمایید و یک دیوار و چندتا پیچ و رول پلاک که قرار است آب مصرفی شما را گرم کنند، البته به همراه دستگاه اصلی! همین.

آماده اید؟ برویم ببینیم طریقه نصب آبگرمکن برقی چگونه است…

 


برچسب: نصب آبگرمکن برقی دیواری، نصب آبگرمکن برقی ایستاده، قیمت نصب آبگرمکن برقی، طریقه نصب آبگرمکن برقی، نحوه نصب آبگرمکن برقی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۱:۴۳ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

با خرید آبگرمکن خورشیدی در مصرف انرژی و پول صرفه جویی کنید!

آبگرمکن خورشیدی یکی از انواع آبگرمکن هاست که برای گرم کردن آب از انرژی خورشید استفاده می‌کند. استفاده از این آبگرمکن‌ها در سراسر دنیا افزایش قابل توجهی داشته و این افزایش به دلیل توجه روزافزون به خاطر استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر به جای سوخت‌های فسیلی‌ست. مشخص است که استفاده از خورشید به عنوان منبع انرژی خرجی برای شما نخواهد داشت. بنابراین به جز مبلغی که برای خرید آن پرداخت می کنید و به قیمت آبگرمکن خورشیدی انتخابی شما بستگی دارد، دیگر مبلغی برای مصرف انرژی توسط آبگرمکن پرداخت نخواهید کرد. اما هر وسیله‌ای ویژگی‌هایی دارد که با توجه به آنها باید انتخاب کنید که آیا برای شما گزینه مناسبی است یا خیر. با هم انواع آبگرمکن خورشیدی و ویژگی‌های آن را بررسی خواهیم کرد.


برچسب: آبگرمکن خورشیدی قیمت، ساخت آبگرمکن خورشیدی، آبگرمکن خورشیدی چیست، نصب آبگرمکن خورشیدی، تعمیر آبگرمکن خورشیدی، معایب آبگرمکن خورشیدی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۰۶:۰۰ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

نکاتی برای تعمیر آبگرمکن دیواری

آبگرمکن یکی از آن وسایل مهم خانه است که خراب‌شدن آن به معنی نبود آب گرم برای استحمام و شسشتشو بوده و در نهایت به معنی بر هم زدن آسایش اعضا خانواده است. آبگرمکن دیواری یکی از انواع آبگرمکن‌هایی‌ست که استفاده از آن بسیار رایج است. تعمیر آبگرمکن دیواری کاری تخصصی است و نیاز به کارشناس و تعمیرکار حرفه‌ای دارد، اما گاهی افراد به دلیل خودداری از هزینه تعمیر آبگرمکن دیواری ، تعمیرات آبگرمکن دیواری را خودشان انجام می‌دهند که این امر ممکن است به آبگرمکن شما آسیب رسانده و طول عمر آن را کاهش دهد.

به هرحال نگران نباشید، ما در تیم تخصصی و فنی برقیار، قصد داریم در این مقاله به آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری بپردازیم تا در موارد جزئی خودتان بتوانید تعمیر آبگرمکن دیواری‌تان را انجام دهید. در ادامه مطلب همراهمان باشید.

 


برچسب: آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری، هزینه تعمیر آبگرمکن دیواری، روش تعمیر آبگرمکن دیواری، قیمت تعمیر آبگرمکن دیواری، تعمیرات آبگرمکن دیواری،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۲:۵۹ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

سرویس و تعمیر آبگرمکن ایستاده

نکاتی درباره تعمیر آبگرمکن ایستاده

از سرکار خسته اومدی خونه، فقط یه دوش آب گرم می‌تونه خستگی رو از تنت بیرون کنه و بعد هم یه استراحت خوب و دیدن فیلم مورد علاقت، ولی یدفعه متوجه می‌شی آبگرمکن خراب شده و آب گرم نداری. اونموقعست که کلافه می‌شی و تازه یادت میافته که ای داد! چندروز پیش دیدی آبگرمکن مثل همیشه کار نمی‌کنه، پس داشته خراب می‌شده.

اصلا نگران نباش، می‌خوایم توی این مطلب درباره اینکه چه زمانی آبگرمکن نیاز به تعمیر داره و اطلاعاتی که برای تعمیر آبگرمکن ایستاده گازی یا زمینی نیاز دارین رو بهتون بگیم. پس با ما بیاید.


برچسب: تعمیر آبگرمکن ایستاده گازی، تعمیر مخزن آبگرمکن ایستاده، آموزش تعمیر آبگرمکن ایستاده، تعمیر آبگرمکن ایستاده سوراخ شده، قیمت تعمیر آبگرمکن ایستاده،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۴:۳۶ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

نگاهی به نصب آبگرمکن برقی

نکاتی درباره نحوه نصب آبگرمکن برقی​

نصب آبگرمکن برقی دیواری مانند آبگرمکن‌ گازی است و فقط در ورودی‌شان تفاوت دارند. ورودی آبگرمکن‌های گازی، گاز شهری یا کپسول بوده و در آبگرمکن برقی ورودی انرژی برق است. از آبگرمکن‌ برقی زمانی که دسترسی به گاز شهری وجود ندارد استفاده می‌شود؛ مخصوصا مناطقی که در فصل زمستان آب‌وهوای سردی دارند و به گاز شهری دسترسی ندارند، به سراغ نصب آبگرمکن برقی می‌روند. آبگرمکن‌های برقی در دو نوع دیواری و ایستاده موجود هستند.

در این مطلب قصد داریم نکاتی درباره طریقه نصب آبگرمکن برقی بیان کنیم، اما در ابتدا با عملکرد آبگرمکن برقی و تفاوت آن با پکیج آشنا می‌شویم.


برچسب: نصب آبگرمکن برقی دیواری، نصب آبگرمکن برقی ایستاده، قیمت نصب آبگرمکن برقی، طریقه نصب آبگرمکن برقی، نحوه نصب آبگرمکن برقی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۹:۲۹ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)